Close

Nasza siłownia – bez tłoku, bez lansu, bez stresu…

Na naszej siłowni, czeka na Ciebie profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz cardio. Na pewno urzeknie Cię ciekawa panorama z ogromnych okien na Szczecin. W cenie siłowni dodatkowo do dyspozycji jest sala funkcjonalna o powierzchni ok. 120 m2 wraz z workami bokserskimi, drążkami, kółkami gimnastycznymi, liną do wspinania, lustrami oraz matami judo bjj tatami. Poza tym sala „rośnie” a sprzętu przybywa.

Chcesz schudnąć? Wymodelować świetne ciało? Zbudować wysoką sprawność! Wyrzeźbić się? Rozwinąć siłę, dynamikę i wytrzymałość? Poznać fantastycznych ludzi? Potrzebujesz silnej motywacji? Chcesz skończyć z monotonią w swoim treningu? Wyznacz sobie cel i podejmij wyzwanie. 

CrossFit to program treningowy, który według założeń jego twórcy Gregga Glassmana ma za zadanie jak najwszechstronniej rozwinąć sprawność fizyczną ćwiczących poprzez zróżnicowany wysiłek fizyczny o zmiennej intensywności i objętości oraz wykorzystanie różnych ćwiczeń i sprzętu. Crossfit głównie bazuje na ćwiczeniach gimnastycznych z własnym obciążeniem ciała, ćwiczeniach wywodzących się z podnoszenia ciężarów i trójboju siłowego tj.: zarzut, rwanie, przysiad ze sztangą, martwy ciąg, jak i treningu lekkoatletycznego w szczególności biegach krótkodystansowych. Program jest ułożony z tak zwanych WODów czyli workout ot the Day. Nad przebiegiem treningu i techniką ma pieczę wykwalifikowany trener, który dodatkowo motywuje grupę.

Program treningowy bazujący na zajęciach CrossFit. Trening obwodowy prowadzony przez instruktora kobietę, zmodyfikowany pod kątem potrzeb treningowych pań.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}