Close

Fitness

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc pulvinar at est quis tempor. Sed bibendum urna. Ut interdum eget turpis vel ornare. Pellentesque quis turpis tincidunt, porttitor sem volupat, egestas purus.

Zabawa bez żmudnej pracy i męczących powtórzeń. Doskonały sposób na spalanie połączony z mega zabawą i specjalnie dobraną muzyką. Zajęcia pozwalają na prowadzenie różnych treningów, zarówno tych bardzo intensywnych jak i spokojniejszych. 

Fitness na trampolinach działa korzystnie na cały układ mięśniowy, rozwija koordynację ruchową i równowagę. Każde wybicie dostosowane jest idealnie do ćwiczącego, ponieważ ćwiczy on ciężarem swojego ciała. 

Zajęcia podzielone są na dwa bloki: skoki oraz krótkie wzmacnianie, podczas którego zajmujemy się rzeźbieniem wybranych partii ciała. Ta forma treningu fitness daje relaks i ogromny zastrzyk dopaminy, ponadto: 

– skakanie umożliwia spalanie do 100 kcal na każdym treningu 

– skupiamy się na całym ciele ale w szczególności na brzuchu oraz pośladkach i udach 

– trening jest łatwy i prosty nawet dla początkujących. Ćwiczenia na trampolinach nie obciążają stawów, mogą więc korzystać z nich również osoby cierpiące na bóle kolan i bioder podczas wykonywania tradycyjnych ćwiczeń. 

Trening na każdym razem odpręża, obniża poziom stresu i sprawia mnóstwo radości! REDUKUJE CELLULIT!

Fuzja tańca i aerobiku. Zumba to innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje nasza sylwetkę, dba o nasza kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i świetnym samopoczuciem. 

Proste kroki, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Ekscytująca kombinacja merengue, salsy, reggeatonu, flamenco, samby, tańca brzucha, cha-chy, rumby oraz nowoczesnych rytmów i innych.

Zajęcia grupowe, którym towarzyszy ekspresowe spalanie tkanki tłuszczowej. Dynamiczna jazda na specjalnym rowerze Tomshawk przy motywującej muzyce pod kierunkiem wyszkolonego instruktora jest efektem lepszego zdrowia, samopoczucia i piękniejszego wyglądu. Trenując Indoor Cycling zyskujesz jeszcze siłę woli i umiejętność pokonywania własnych słabości. Jazda nie obciąża stawów, nie prowadzi do kontuzji, gdyż intensywność zajęć jest dostosowywana do danej grupy. 

Dodatkowo każdy uczestnik zajęć IC w każdym momencie indywidualnie decyduje i obciążeniu, które ustawia na swoim rowerze. Zajęcia dla każdego – płeć, stopień wytrenowania i wiek nie mają znaczenia. 

Wolisz rower wśród zieleni, pięknych widoków? Nie ma sprawy! Specjalnie dla urozmaicenia jazdy przygotowaliśmy salę tak by odciążyć umysł od wysiłku. Z nami możesz wybrać się na wycieczkę rowerową przez piękne szlaki, dzięki szlakom wyświetlanym z projektora i specjalnie przygotowanej sali.

Kompleksowy system ćwiczeń dzięki któremu usprawnisz kondycję całego kręgosłupa, modelując go i wzmacniając mięśnie przykręgosłupowe jak i te głęboko położone na dnie miednicy. Jakości płynące z treningu: poprawa koordynacji ruchowej, wzmocnienie mięśni, zrost świadomości ciała, obniżenie poziomu stresu, wyciszenie, relaks.

Trening wzmacniająco – kształtujący wykonywany do rytmicznej muzyki. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę, płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem. Dzięki tym ćwiczeniom poprawisz swoją kondycję, zdrowie, figurę, ale przede wszystkim samoocenę!

Wspaniale kształtuje sylwetkę i wzmacnia wszystkie grupy mięśniowe. Ćwiczenia wykonuje się w umiarkowanym tempie umożliwiającym skoncentrowanie się na technice i dokładności. 

Jeżeli chcesz posiadać jędrne i wyrzeźbione ciało, jesteś osobą, która zaczyna przygodę z fitnessem, to shape jest treningiem dla Ciebie.

Te zajęcia opracowano specjalnie dla osób po 50 r. ż. Gimnastyka połączona z umiarkowanym treningiem siłowym. Zajęcia prowadzone są w odpowiednim tempie, dostosowanym do możliwości osób ćwiczących. 

Co dają zajęcia Aktywni 50+:

– zapewniają zachowanie ruchomości stawów, zmniejszają ryzyko urazów 

– zwiększają wytrzymałość ścięgien, więzadeł, chrząstek, kości 

– profilaktyka osteoporozy i bóli kręgosłupa 

– nadają odpowiednią siłę mięśniom, umożliwiają wykonywanie codziennych czynności 

– poprawiają sprawność układu krążenia i układu oddechowego 

– poprawiają przemianę materii 

– maja korzystny wpływ na psychikę, poprawiają nastrój i samoocenę, obniżają poziom stresu, zmniejszają ryzyko depresji i apatii.

Boks to nie tylko sztuka walki ale także kondycja fizyczna, atletyczna sylwetka, praca nad swoim charakterem, konsekwencja, cierpliwość, systematyczność i walka ze swoimi słabościami. Doskonałe połączenie to AreoBoks. Zajęcia zarówno dla Pań i Panów. 

-metodyka boksu zawodowego 

– elementy fitness oraz street workout 

– treningi dynamiczne i sumiennie przygotowane 

Zapraszamy osoby w każdym wieku. 

– zajęcia grupowe, indywidualne, sparingi, walki. 

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zdobyć podstawowe umiejętności z samoobrony, poprawić kondycję fizyczną, zrzucić zbędne kilogramy, nauczyć się i doskonalić technikę poznanych ciosów. 

Zajęcia odbywają się w dużej sali lustrzanej wyposażonej w urządzenia do cross treningu oraz sprzęt bokserski (worki, gruszki, skakanki, etc.). wymóg higieniczny: świeże ubranie, ręcznik, buty na zmianę i woda.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc pulvinar at est quis tempor. Sed bibendum urna. Ut interdum eget turpis vel ornare. Pellentesque quis turpis tincidunt, porttitor sem volupat, egestas purus.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}